Velkoobchod pro partnery

Chcete se stát hrdým partnerem?

Rádi bychom vám představili novinku, která zaujme vaše zákazníky a přinese do vašeho sortimentu zcela nový rozměr. Zařaďte Baťovku do Vašeho nápojového lístku, nebo sortimentu Vaší prodejny. Baťovka není jen další obyčejný nápoj – je to spojení tradičních receptur s moderním přístupem k výrobě. Naše Baťovka je osvěžující směsí ovocných šťáv a bylin, která svým jedinečným chutěbním profilem okouzlí každého konzumenta. S jejím zařazením do vašeho portfolia si nejen zvýšíte atraktivitu pro zákazníky, ale i své příjmy. Neotálejte a přidejte Baťovku mezi své bestsellery dnes!

9G9A4667
9G9A4751-2

Dopřejte Vašim zákazníkům inspirativní limonádu

Baťovku píti znamená dlouho žíti.

Chystáte se uspořádat konferenci nebo ples ve vaší oblíbené restauraci, kavárně nebo baru? Přemýšlíte o tom, jak udělat událost co nejzajímavější pro vaše hosty? Co takhle překvapit úspěšnou vodou, jako je Baťovka? Jejich příběh je natolik inspirativní, že by bylo škoda nechat ho nebýt součástí vaší akce.

Do restaurace

Baťovka není jen další obyčejný nápoj - S jejím zařazením do vašeho portfolia si nejen zvýšíte atraktivitu pro zákazníky, ale i své příjmy. Neotálejte a přidejte Baťovku mezi své bestsellery dnes!

Na poradu

Chcete upoutat pozornost na poradě? Baťa pil Baťovku a jeho úspěch mluví za vše.

Na konferenci

Baťa byl bezpochyby inspirativní a nadčasový jedinec. Na konferenci, kde mnozí čerpají inspiraci z minulosti, doplňte zážitek pro hosty historickým nápojem – Baťovkou.

Na ples

Chcete udělat váš ples nezapomenutelným? Nechte hosty ochutnat něco zvláštního - Baťovku místo obyčejné vody.

Kontaktní formulář